پشتیبانی سایت فروشگاهی

با رشد محبوبیت اینترنت بین کاربران شاهد تبدیل شدن کسب و کار های سنتی به فروشگاه های آنلاین بوده ایم. اغلب سایت های فروشگاه اینترنتی که امروزه در دنیای وب وجود دارند مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده اند. اما آیا تنها ساخت سایت فروشگاهی کافی است؟ در این مقاله خواهید دید که رشد مداوم کسب و کار شما منظور بر پشتیبانی سایت فروشگاهی به درست ترین شیوه است. همچنین با تعرفه پشتیبانی سایت ها و خدمات پشتیبانی وب سایت آشنا می شوید.

پشتیبانی وب سایت چیست؟

منظور از پشتیبانی سایت فروشگاهی مجموعه فرایند هایی است که بعد از طراحی سایت فروشگاهی به منظور حفاظت و ارتقای سایت انجام می شود. می توان پشتیبانی حرفه ای سایت را در دو دسته پشتیبانی فنی و مدیریت محتوایی سایت تقسیم کرد.

پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت های فروشگاهی از جهت تعداد بالای کاربران فعال بسیار حائز اهمیت است. سرعت و روند سفارش در سایت بابد در جهت رضایت کاربران باشد. وظایف پشتیبان سایت چیست؟ رفع ارور و خطاها، نصب و بروز رسانی افزونه های وردپرس، توسعه ووکامرس و امنیت از وظایف پشتیبان فنی وبسایت است.

مدیریت محتوا و کالاها

در سایت های فروشگاهی پشتیبانی کالا ها و دیتا اینتری نیز اهمیت دارد. این روند تخصصی می باشد. وارد کردن محتوای سایت باید مرتبا توسط پشتیبان بارگذاری شود.

 

پشتیبانی سایت فروشگاهی

چرا پشتیبانی سایت فروشگاهی اهمیت دارد؟

همانطور که گفته شد تنها ساخت سایت فروشگاهی حرفه ای برای کسب و کارتان کافی نیست بلکه تیم پشتیبانی قوی و توسعه مداوم سایت در رشد بیزینس شما تاثیر گذار است. با گذر زمان تعداد بازدیدکنندگان سایتتان نیز بیشتر خواهد شد. این روند طبیعی روی سرعت سایت تاثیر مستقیم دارد. کاهش سرعت سایت موجب نارضایتی مخاطبان شما خواهد بود. همه این ها مصداقی از اهمیت پشیبان سایت است.

هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی چقدر است؟

تعرفه پشتیبانی سایت فروشگاهی با توجه به تعرفه خدمات پشتیبانی سایت شرکتی که با آن ها کار می کنید متفاوت است. متناسب با نیاز خود و با سنجش عملکرد شرت بهترین تصمیم را در زمان عقد قرارداد پیش بگیرید. قبل از امضا به خدماتی که در ازای پشتیبانی سایت ارائه می دهند توجه کنید.

 

هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سایت توسط شرکت مشاور نرم افزاری منیر

شرکت منیر ده سال سابقه کاری در زمینه طراحی و نگهداری سایت دارد و  خدمات پشتیبانی فنی و محتوایی سایت را نیز ارائه می دهد. طراحان منیر مسلط و مجرب بوده و این اطمینان را می دهند که به مفاد توافق شده بین طرفین قرارداد پایبند باشند. شرکت مشاوره نرم افزاری منیر در مسیر پیشرفت شما در زمینه امنیت سایت شما، خطایابی، تکنیک های محتوا گذاری و اصول بازاریابی سایت همراهتان خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ۶۰۹۷ ۷۲۵ ۰۹۱۵ با ۱۰۸۹ ۲۴۷ ۰۹۱۵ شماره یا تماس بگیرید.

شرح خدمات پشتیبانی وب سایت فروشگاهی

بسته به شرکتی که با آن ها کار می کنید و نیاز خود می توانید موارد زیر را برای سایت خود در نظر بگیرید.

سئو و بارگذاری محتوا

اگر به دنبال پشتیبانی محتوایی برای سایت خود هستید بهتر است شرکتی را انتخاب کنید ک به اصول سئو تسلط کافی داشته باشد.

امنیت

از وظایف پشتیبان سایت می توان به حفظ امنیت سایت اشاره کرد. امنیت سایت منجر به اعتماد کاربران خواهد شد پس بسیار حائز اهمیت است.

خطایابی

بروز خطاها و مشکلات در طی فعالیت سایت رایج است. یکی از مهمترین وظایف پشتیبانی فنی سایت رفع خطاها و ارورهای سایت می باشد.

جمع بندی

در مقاله پشتیبانی سایت فروشگاهی به اهمیت پشتیبانی سایت پی بردیم و دیدیم ساخت سایت فروشگاهی با ووکامرس قدم اولیه است و پشتیبانی سایت در ادامه مسیر ضروری است. پشتیبانی فنی و محتوایی سایت را بررسی کردیم. در این بین متوجه اهمیت نقش پشتیبانی فنی و خطایابی سایت شدید. در انتها نیز خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی شرکت منیر با ۱۰ سال سابقه کاری را عنوان کردیم تا بهترین تصمیم گیری را داشته باشید. مفتخریم که تا انتهای مقاله پشتیبانی سایت فروشگاهی همراه ما بودید. در این مقاله دیدید وظایف پشتیبان سایت چیست، خدمات پشتیبانی وب سایت چیست و تعرفه پشتیبانی سایت چقدر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهدرباره ماتماس با ما