دیتا اینتری data entry

دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry)

اگر صاحب فروشگاه اینترنتی هستید و یا پروژه ای در این زمینه برداشته اید حتما مقاله دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت بکارتان می آید. از چالش های اصلی یک کسب و کار می توان به وارد کردن اطلاعات اشاره کرد، که درواقع گامی در خصوص اضافه کردن داده ها، محتوا و وارد کردن محصول در فروشگاه یا برنامه مورد نظر شماست.

امروزه با همه گیر شدن اینترنت و آنلاین شدن کسب و کار ها، انتخاب متخصص وارد کردن اطلاعات به سایت بیشتر از قبل اهمیت دارد. ما در شرکت منیر سعی داریم بهترین خدمت را در این زمینه ارائه دهیم. در ادامه مقاله خواهید دید Data Entry دیتا اینتری چیست؟ و با نحوه ورود اطلاعات، تعرفه ها و هرآنچه در باره data entry سایت باید بدانید، صحبت می کنیم.

Data Entry دیتا اینتری چیست؟

ورود اطلاعات به سایت و یا نرم افزار هایی مثل اکسس، اکسل و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام را data entry می گویند. از data entry در واحد های مالی و حسابداری، قرار دادن محتوای سایت و برنامه ها و فایل های انبارگردانی نیز استفاده می شود. در این مقاله بر روی دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت تمرکز خواهیم کرد.

از دیتا اینتری برای انواع محتواهای صوتی، متنی و تصویری می توان استفاده کرد. همچنین پلتفرم ها و cms های متفاوتی شامل این پروسه می توانند باشند که در ادامه خواهید دید. زمینه های فعالیت در این حوزه نیز محدود نیست و می توان در زمینه های مختلفی مثل آرایشی، بهداشتی، داروخانه ای، ابزار آلات و… فعالیت کرد.

انواع محتوا در حیطه‌ی دیتا اینتری

 • وارد کردن محصول در فروشگاه
 • اخبار، مقالات و مطالب صفحات وب
 • اطلاعات کاربران مثل تماس و ایمیل
 • اسناد و شیت ها
 • فایل های صوتی و پادکست ها
 • فایل های تصویری

خدمات دیتا اینتری

چند نمونه از پروژه های قابل اجرا data entry و و ثبت داده ها را در این بخش از مقاله دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry) خواهید دید.

 • تبدیل اسناد کاغذی به دیجیتال
 • وارد کردن شیت های آزمایشگاهی و محاسباتی در حوزه های مختلف عمرانی، درمانی و غیره.
 • به روز رسانی اطلاعات پایگاه داده
 • اضافه کردن اسنادو رسید ها به جداول
 • ذخیره اطلاعات مشتری مثل شماره تماس و علایق
 • وارد کردن اطلاعات فروش و مالیاتی سازمان ها
 • وارد کردن محصولات فروشگاهی
 • ورود اطلاعات به سایت و سیستم های مدیریت محتوا با اصول سئو

 

خدمات دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry)

ورود اطلاعات و بارگذاری محتوا در سایت

امروزه ورود اطلاعات در سایت و بارگذاری محتوا در سایت از مهمترین گام های تولید و بازاریابی محتوایی به حساب می آید و بسیار مورد توجه واقع شده است. فضای رقابتی که بین سایت های فروشگاهی وجود دارد لزوم بارگذاری محتوای حرفه ای را پررنگ تر از گذشته می کند. پروسه ورود اطلاعات برای سایت همان قدر که ui ،ux ،seo و طراحی سایت اهمیت دارد، توجه می طلبد.

 

دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry) فروشگاهی

نقش دیتا اینتری در سایت های فروشگاهی

همانطور که گفته شد دیتا اینتری موارد کاربرد زیادی دارد. یکی از مهمترین این موارد سایت های فروشگاهی است. سایت های فروشگاهی متناسب با ابعاد کار نیاز مداوم به بارگذاری محتوا در سایت مثل محصول ها دارند و هرچه ابعاد کار بزرگ تر باشد پروسه کار زمان بیشتری می طلبد. به طور مثال سایت های فروشگاهی بزرگی مثل دیجی کالا یا علی بابا روزانه تعداد بالایی محتوا را بارگذاری می کنند.

اگر تاکنون فروش حضوری داشته اید و یا صرفا در شبکه های اجتماعی فعالیت می کردید و تصمیم دارید کار خود را به روزتر و گسترده تر کنید قطعا برای وارد کردن کالاهای خود در سایت به متخصص دیتا اینتری نیاز پیدا می کنید.

دیتا اینتری برای فروشگاه اینترنتی با توجه به حوزه فعالیت آن ها متفاوت است. واضح است که محتوای سایتی برای فروش لوازم آرایشی متفاوت از ابزارهای کشاورزی می باشد. احتمالا از این رو تخصصی بودن کار  و نیاز به متخصص data entry را راحت تر درک خواهید کرد.

محتوایی مناسب است که علاوه بر جلب رضایت مشتری، مورد تایید الگوریتم های گوگل نیز باشد. هرچه محتوای شما با استاندارد های گوگل بیشتر همخوانی داشته باشد مورد بازدید تعداد بیشتری از کاربران قرار می گیرد و فروش شما را نیز به مراتب بیشتر می کند. پس جمله معروف کار را به کاردان آن بسپار در این زمینه بسیار صدق می کند.

چرا به متخصص دیتا اینتری نیاز دارید؟

متخصص data entry روی تایپ متنی تسلط کافی دارد و همچنین می تواند در پروسه تولید محتوا نقش به سزایی در طراحی سایت شما داشته باشد. اگر سایت فروشگاهی دارید و باید تعداد زیادی محصول و مشخصات آن را وارد کنید بهتر است این پروسه زمان بر را که نیاز به حوصله بالایی نیز دارد، بر عهده متخصص آن بگذارید. نکته دیگری که قابل ذکر است دقت زیادی است که این روند نیاز دارد. وارد کردن اشتباه مشخصات یک محصول، قیمت ها وموجودی می تواند خسارت زیادی به بار آورد.

مشخصات متصدی دیتا اینتری حرفه ای

متخصصان دیتا اینتری انفرادی و یا تیمی کار می‌کنند و در تجزیه و تحلیل داده‌ها و ورود اطلاعات به پایگاه داده سایت ها ،جداول یا بارگذاری محتوا با تجربه هستند. متخصص دیتا اینتری حرفه ای روی نرم افزارهای معروفی مثل مایکروسافت آفیس یا Google Docs مسلط هستند. همچنین ممکن است متخصص در حوزه کار دیتا اینتری شما دارای مدرک و گواهینامه های معتیر برای انجام پروژه های تخصصی نیز باشد. مشخصه های کلی متخصص دیتا اینتری به اختصار عبارتند از:

 • سطح تحصیلات و گواهینامه های معتبر
 • گذراندن دوره های آموزشی مربوطه

مهارت های مورد نیاز در شغل دیتا اینتری

کسب مهارت در فرایند دیتا اینتری برای متصدیان دیتا اینتری اهمیت دارد. در ادامه مقاله دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry) به مهارت هایی که در شغل ورود داده کاربردی هستند و منجر به کسب در آمد با دیتا اینتری می شوند می پردازیم.

 • دقت بالا و توجه به جزئیات
 • انعطاف پذیری در برابر سختی های کار
 • توانایی برقراری ارتباط با اعضای تیم و کارفرما
 • توانایی مرتب کردن و سازماندهی اسناد
 • توانایی و دانش کافی در کار با کامپیوتر و نرم افزار های لازم
 • توانایی در تایپ دقیق و سریع
 • آشنایی با دستور زبان اسناد

روند همکاری با تیم متخصصان data entry شرکت منیر

برای سپردن پروژه های data entry خود به شرکت منیر می توانید با شماره ۰۹۱۵۷۲۵۶۰۹۷ تماس بگیرید و یا راه های ارتباطی ما را از طریق صفحه تماس با ما سایت دنبال کنید. در ابتدای روند همکاری اطلاعات مورد نیاز از شما گرفته می شود و متناسب با نیاز شما به نحو احسن پروسه data entry در زمان مشخص طی خوهد شد.

نحوه ارسال محتوا برای دیتا اینترینگ به شرکت منیر

ما در شرکت مشاور نرم افزاری منیر سعی در جلب رضایت و آسایش شما داریم از این رو روش های متعددی را برای دریافت محتوا در ثبت سفارش دیتا اینتری شما در نظر گرفته ایم. انتخاب با شماست که کدامیک را برگزینید.

روش ۱)  تحویل حضوری محتوا

روش ۲)  ارسال از طریق پست

روش ۳) ارسال از طریق ایمیل و شبکه های ارتباطی

روش ۴)  درخواست تهیه محتوا توسط شرکت منیر قبل از بارگذاری و دیتا اینتری

اگر روش آخر را برای ثبت سفارش دیتا اینتری انتخاب کردید بدین معناست که تولید محتوا را نیز علاوه بر دیتا اینتری بر عهده شرکت منیر می گذارید. این نوید را به شما می دهیم که با انتخاب روش آخر می توانید از تولید محتوای اختصاصی و اصولی متخصصان منیر که بر پایه اصول سئو و الگوریتم های گوگل است نیز بهره ببرید.

جزییاتی که میتوانید در سفارش دیتااینتری اضافه کنید

با توجه به نوع و نحوه بارگذاری محتوا در سایت، شما می توانید درخواستهایی مبنی بر اضافه کردن جزئیات و یا اعمال تغییرات نیز داشته باشید. برای مثال در بارگذاری محتوا در سایت اگر قصد وارد کردن مقالات را داشته باشید می توانید موارد زیر را درخواست دهید.

 • رعایت اصول سئو و دقت چگالی کلمات کلیدی متن
 • اضافه کردن لوگو یا تغییرات گرافیکی و اضافه کردن متن جایگزین(alt) در محتوای تصویری
 • پیدا کردن تصاویر مرتبط و اجرای اصول بهینه سازی تصاویر
 • طراحی گرافیکی بنر در محتوا
 • تنظیم متادیسکریپشن و عنوان سئوی اصولی
 • رعایت اصول نگارشی و ویراستاری محتوا (مثل رعایت نیم فاصله ها و علائم نگارشی)

هزینه دیتا اینتری

همانطور که دیدید در دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry) عوامل متعددی تاثیرگذارند. هزینه های دیتا اینتری با توجه به حجم اطلاعات و جزئیات کار متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دقیق بهتر است با مشاوران شرکت مشاور نرم افزاری منیر تماس بگیرید.

 

هزینه دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry)

دیتا اینتری در اکسل

برنامه محبوب اکسل برای ورود داده ها فرم های ورودی دارد که فرایند دیتا اینتری را سرعت می بخشد و احتمال خطا را کاهش می دهد.

جمع بندی

data entry یا ورود اطلاعات به سایت کار بسیار دشواری نیست؛ اما چیزی که نقش آن را مهم می کند تجربه کاری شرکت هایی است که در این زمینه فعالیت می کنند. کمک گرفتن از شرکتی حرفه ای که تخصصی روی این زمینه کار می کند می تواند در مسیر پیشرفت شما نقش چشمگیری ایفا کند. همچنین می توانید  با سپردن این پروسه به متخصص آن، وقت ،تمرکز و دقت خود را روی ابعاد دیگر کار بگذارید. شرکت تخصصی منیر مفتخر است که با بیش از ۱۰ سال تجربه کاری در مسیر موفقیت شما همراهتان باشد.

سوالات متداول

همانطور که دیدید در دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت (data entry) عوامل متعددی تاثیرگذارند. هزینه های دیتا اینتری با توجه به حجم اطلاعات و جزئیات کار متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت دقیق بهتر است با مشاوران شرکت منیر از طریق تماس با ما سایت اقدام کنید.

برای سپردن پروژه های دیتا اینتری خود به متخصص دیتا اینتری شرکت مشاور نرم افزاری منیر با شماره های زیر تماس بگیرید.

6097 725 0915

1089 247 0915

32462028 - 056

محتوایی مناسب است که علاوه بر جلب رضایت مشتری، مورد تایید الگوریتم های گوگل نیز باشد. هرچه محتوای شما با استاندارد های گوگل بیشتر همخوانی داشته باشد مورد بازدید تعداد بیشتری از کاربران قرار می گیرد و فروش شما را نیز به مراتب بیشتر می کند. پس چه بهتر است که در حین ورود اطلاعات به سایت اصول سئو را نیز در نظر بگیرید.متخصصان دیتا اینتری شرکت منیر روی اصول سئو مسلط بوده و می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  خانهدرباره ماتماس با ما