تولید محتوای اختصاصی

محتوا همیشه از اهمیت زیادی برخوردار بوده، اما اکنون با فرا گیر شدن اینترنت و پیشرفت هایی که در حوزه نشر اطلاعات به وجود آمده بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت دارد. از نظر هزینه نیز بازاریابی محتوا نسبت به بازاریابی سنتی ۶۲ درصد هزینه کمتری دارد.

اهمیت آن را می توان به وجود حدودا یک میلیارد و ۸00 هزار وب سایت نسبت داد که هر لحظه زیاد تر می شود. این تعداد وب سایت برای جذب مخاطب نیازمند محتوا اختصاصی هستند، به طوری که در حال حاضر روزانه حدود ۹ میلیارد و 5۰۰ گیگابایت محتوا در اینترنت تولید و بارگذاری می شود.

تولید محتوا امروزه در اینترنت یک هدف مشخص دارد:

 _جذب مخاطب یا مشتری

این فرد می تواند برای خرید کالا و یا خدمات (مانند فروشگاههای اینترنتی) یا مطالعه مطلب به سایت مراجعه کند (برای مثال سایت های خبری).

تولید محتوا مناسب و کاربردی باعث ورود کاربران به سایت می شوند و همچنین باعث می شود مخاطب مطالب آن را بخواند، سپس تشویق به خرید شود، یا محتوا را با افراد دیگر به اشتراک بگذارد.

شرکت منیر در راستای بهتر شدن کسب و کار شما و همین طور دیده شدن بهتر کارتان با تولید محتوا اختصاصی و و به کار گیری نویسندگان حرفه ای و طراحی خلاقانه وب سایت کمک به سزایی در دیده شدن کارتان به شیوه نوین می کند.

نقش تولید محتوا در کسب و کارها و فضای آنلاین

محتوای اختصاصی

 

 

تولید محتوای اخصاصی موضوعی است که با رشد و پیشرفت کسب و کارها در اینترنت و فضای مجازی، هر روز پر رنگ‌تر می‌شود و غفلت در آن باعث می‌شود که کسب و کارتان، دیر یا زود از این رقابت بزرگ کنار گذاشته شود.

 

به طور کلی محتوای اختصاصی شامل:

 

چگونه محتوا اختصاصی تولید کنیم:

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

می توانید با یکی از شماره های 6097 725 0915 یا 1089 247 0915 تماس بگیرید و سوالات خود را با مشاوران ما مطرح کنید.
در دنیای امروزه که بیشتر کسب وکار ها به صورت اینترنتی انجام میشوند، رقابت بین آن ها نیز بیشتر از قبل احساس می شود. تولید محتوای مناسب نقش مستقیم و چشمگیری در ورود کاربران به سایت شما دارد.علاوه بر آن الگوریتم های گوگل نیز محتوای کپی و تکراری را تشخیص می دهند و نتایج منفی به بار می آورند.

    خانهدرباره ماتماس با ما