سلام در این مقاله می خواهیم  لیستی از ۲۰ مقاله برتر کسب و کار ، مقاله های خبری کسب و کار و مقالاتی در مورد مدیریت تجارت برای کارآفرینان که مباحث مربوط به مدیریت کسب وکار است را در اختیار شما بگذاریم، در اینجا ده مقاله معرفی می شود. بهتر است این ۲۰ مقاله تجاری را، هر کارآفرینی بخواند و با استراتژی کسب و کار آشنا شود.

انواع تکنیک های مدیریت کسب و کار

در ادامه به بررسی مقالات ذکر شده و انواع تکنیک هایی که در مدیریت کسب و کار باید رعایت شود می پردازیم.

۱٫ “۵۰ Signs You Might Be an Entrepreneur”

۱٫ “۵۰ نشانه که ممکن است شما کارآفرین باشید”

آیا این احساس را دارید که ممکن است کارآفرین باشید؟ در “۵۰ نشانه ممکن است شما یک کارآفرین باشید” ، منتشر شده در Entriersur.com ، جان رمپتون می تواند یک چیز یا بسیاری از مواردی را نشان دهد که شما را به عنوان یک مالک عالی در کسب و کار کوچک در اعماق داخلی وجودتان قرار می دهد.

کارآفرینان و صاحبان مشاغل از یک روحیه و انگیزه خاصی برخوردار هستند که همواره آنها را به جلو سوق می دهد. از این مقاله تجاری استفاده کنید تا بدانید که آیا خودتان خصوصیات یک کارآفرین را دارید یا خیر.

۲٫ “The iEconomy”

۲٫ ”اقتصادی”

اگر صاحب یک مشاغل کوچک در خط مقدم صنعت فناوری هستید ، “iEconomy” نیویورک تایمز یکی از بهترین مجموعه های مقالات تجاری برای خواندن است.

مقالات این مجموعه برنده جایزه پولیتزر از نزدیک به صنعت دائماً در حال تغییر فناوری پیشرفته نگاه می کنند. به عنوان یک کارآفرین در یک مشاغل روبرو با فناوری ، ممکن است دریابید که سری iEconomy چشم انداز منحصر به فردی در مورد چگونگی ادامه کار در صنعت فناوری دارد.

۳٫ “‘Don’t Take It Personally’ Is Terrible Work Advice”

۳٫ “آن را شخصی نگرید، مشاوره کار وحشتناکی است”

در این مقاله نقد و بررسی هاروارد ، دنکان کومبه توضیح می دهد که چرا صاحبان مشاغل کوچک و کارمندان باید شخصاً کار را انجام دهند.این اثر نقد و بررسی هاروارد یکی از بهترین مقالات تجاری برای کارآفرینانی است که به دنبال مشاوره در مورد نحوه اشتغال کارکنان خود ، ایجاد یک تجارت موفق و افتخار در کار خود هستند.

۴٫ “Why You Hate Work”

۴٫ “چرا شما از کار متنفر هستید”

در “چرا شما از کار متنفر هستید” در نیویورک تایمز ، تونی شوارتز و کریستین پورات به این نکته می پردازند که نیاز به تحقق کارمند مدرن در حین کار در محل کار چیست.

اگر نمی دانید چگونه می توانید کارمندان خود را در محل کار خوشحال تر کنید ، این یکی از بهترین مقالات کسب و کار برای خواندن است.

یا اگر شما یکی از آن دسته از کارمندان ۹ تا ۵ هستید که از شغل شما متنفر هستند ، این ممکن است یکی از بهترین مقالات تجاری برای الهام بخشیدن به شما باشد تا حرفه خود را به دست خود بگرید.

۵٫ “Think You’re Too Old to Be an Entrepreneur? Think Again”

۵٫ ”فکر می کنید شما خیلی پیر تر از آن هستید که یک کار آفرین باشید؟ دوباره فکر کنید”

علیرغم آنچه که شما ممکن است از  “شبکه اجتماعی” آموخته باشید ، همه کارآفرینان یک مرد ۲۰ساله نیستند که دارای یک کلاه ایمنی است.

اگر به دنبال مقاله های تجاری هستید که به شما اطمینان دهد که شما خیلی جوان نیستید که بتوانید تجارت خود را شروع کنید ، پس این مقاله را مطالعه کنید. کارآفرینان در هر سنی هستند و از همه جنبه های زندگی وجود دارند ، و این مقاله شما را در این امر متقاعد می کند.

۶٫ “Meeting the Challenge of Disruptive Change”

۶٫ ”ملاقات با چالش تغییر و تحول”

“ملاقات با چالش تغییر و تحول” ، توسط دانشمند افسانه اقتصاد ، کلیتون کریستنسن و مشاور کسب و کار مایکل اووردورف ، یکی از بهترین مقالات کسب و کار برای کارآفرینان است که برای دستیابی به یک تغییر در تجارت خود به کمک نیاز دارند.

دردهای در حال رشد بخشی اجتناب ناپذیر از هر کسب و کار کوچک موفق است. این مقاله به صاحبان مشاغل کمک می کند تا تشخیص دهند که شرکتهایشان به شدت چه نیازی به تغییر یا چگونگی تغییری نیاز دارند. به ادامه مقالات انواع مدیریت کسب و کار توجه کنید.

۷٫ “What Makes a Leader?”

۷٫ ”چه باعث می شود که یک فرد رهبر یا مدیر می شود؟”

یکی دیگر از بهترین مقالات تجاری در بررسی بازرگانی دانشگاه هاروارد این است که”چه باعث می شود که یک فرد رهبر یا مدیر می شود؟”توسط دانیل گلمن.

شروع و رشد مشاغل شخصی شما یک چیز است. مدیریت و رهبری کارکنان خود پس از چند سال تجربه کار در زیر کمربند خود می تواند یک مجموعه مهارت کاملاً متفاوت باشد. اگر در مورد چگونگی رهبری مؤثرتر در تجارت کوچک خود به برخی توصیه ها نیاز دارید ، این مطالعه بسیار خوبی است.

۸٫ “The Top 5 Reasons Why ‘The Customer Is Always Right’ ”

۸٫ ”پنج دلیل مهم که چرا همیشه حق با مشتری است”

الکساندر کجرولف در مقاله خود هافینگتون پست ، توضیح می دهد که چرا “مشتری همیشه درست است” نباید شعار شما به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک باشد. اگر در کارهای روزانه خود با مشتریان سر و کار دارید ، این مقاله تجاری سزاوار توجه شماست. نه تنها متوجه خواهید شد که چرا ممکن است با مشتریان خود رفتار نادرستی داشته باشید ، بلکه ممکن است متوجه شوید که در این راه کارمندانتان را بدتر می کنید.

۹٫ “Reclaim Your Creative Confidence”

۹٫ ”اعتماد به نفس خلاق خود را پس بگیرید”

در حالی که بسیاری از مقالات تجاری Harvard Business Review متناسب با جنبه های مدیریتی امور وجود دارد ، “اعتماد به نفس خلاق خود را بخواهید” در مورد توانمند سازی مهارت خلاقیت در همه است.

خلاقیت یک ویژگی مهم در یک رهبر تجاری است – بررسی اخیر IBM در مورد مدیران ارشد در سراسر جهان نشان می دهد که این مهم ترین صفت در یک رهبر است. اما به عنوان یک صاحب مشاغل که در تلاش است تا یک شرکت موفق را اداره کند ، شما می توانید در حین کار با مشاغل خود ایده های خلاقانه و بزرگ را انجام دهید. این ویژگی در انتخاب بهترین استراتژی کسب و کار کمک کننده است.

اما این خلاقیت و نوآوری است که مشاغل و صنایع را به جلو سوق می دهد. بنابراین اگر احساس می کنید باید به عنوان یک کارآفرین ، روح خلاقیت خود را دوباره جلب کنید ، “اعتماد به نفس خلاقیت خود را پس بگیرید” یکی از بهترین مقالات تجاری است که می توانید از طریق آن بخوانید.

۱۰٫ “Richard Branson to Young Entrepreneurs: ‘Just Do It’”

۱۰٫ ”ریچارد برانسون یک کار آفرین جوان: فقط این کار را انجام بده”

در مقاله شرکت اسکار ریموندو ، کارآفرین مشهور ریچارد برانسون توضیح می دهد که چرا کارآفرینان جوان نیاز به ریسک ذاتی شروع یک تجارت دارند.

شما می توانید سالها بر روی یک ایده بزرگ تجاری بنشینید ، وزن و جوانب مثبت و منفی برای شروع آن را رقم بزنید. اما به گفته برانسون ، زمانی مناسب است که شما فقط باید این کار را انجام دهید. اگر شکست بخورید چیز ارزشمندی را برای سرمایه گذاری بعدی خود کسب کرده اید.

پیام او کاملاً واضح بود: رود می رود ، اما شما باید این کار را انجام دهید. احساس ترس کنید ، اما به هر حال این کار را انجام دهید. “

اگر شما یک کارآفرینی هستید که اکنون تمایل به راه اندازی یک تجارت کوچک را برای مدتی دارید ، این یکی از بهترین مقالات تجاری برای کمک به شما در ساختن راه حل است.

۱۱٫ “Why Should Anyone Be Led by You?”

۱۱٫ “چرا باید کسی توسط شما رهبری شود؟”

“چرا باید کسی توسط شما رهبری شود؟” باعث می شود که شما به عنوان یک رهبر کسب وکار ، از نزدیک به مهارت های خود نگاه کنید.

این مقاله بازنگری در کسب و کار هاروارد چهار ویژگی از بهترین نوع صاحبان مشاغل را ارائه می دهد – و این خصوصیاتی هستند که احتمالاً قبلاً هرگز به آنها فکر نکرده اید. بنابراین اگر به دنبال مقاله های تجاری هستید که نه تنها به شما کمک می کنند قدمی به عقب بردارید و ببینید که چگونه شما به عنوان یک رهبر هستید بلکه گامهای ملموس نیز برای بهتر شدن در اختیار شما قرار می دهد ، این قطعه برای شما مناسب است.

۱۲٫ “۶ Toxic Behaviors That Push People Away: How to Recognize Them in Yourself and Change Them”

۱۲٫ “۶ رفتار سمی که مردم را دور می کند: چگونه آنها را در خود تشخیص دهیم و آنها را تغییر دهیم”

آیا متوجه شده اید که بسیاری از کارمندانتان در کار شما دوام ندارند؟ یا شاید شما در پیدا کردن مشتریانی که با شما ادامه همکاری داشته باشند با مشکل مواجهه شوید؟

شما ممکن است یکی از رفتارهای غیرقابل تحمل را که کتی کاپروینو در “۶ رفتار سمی که مردم را تحت فشار قرار می دهد”داشته باشید. حال، چگونه آنها را در خود تشخیص دهیم و آنها را تغییر دهیم. ” در این مقاله ، خواهید آموخت که چرا کارکنان شما همیشه کنار می روند ، چه عادت هایی شرکای شما را دیوانه می کنند و چرا مشتریان نمی خواهند با شما همکاری کنند.

اما همه چیز بد نیست. اگر به مراحل بسیار مشخصی برای بهتر شدن نیاز دارید ، این یکی از بهترین مقالات تجاری است.

۱۳٫ “Managing Oneself”

۱۳٫ “مدیریت خود”

“مدیریت خود” پیتر دراکر کلاسیک نقد و بررسی هاروارد است.

این مقاله که برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ منتشر شد ، به ما می آموزد که چه معنایی داریم و خودمان را چگونه توسعه داده و خود را در بهترین موقعیت ها قرار دهیم – نه فقط برای شما ، بلکه برای همه. چگونه می توانید بیشترین سهم ممکن را در تجارت ، سازمان خود یا جامعه خود داشته باشید؟ این مقاله شما را به این مسئله نزدیک تر می کند که بفهمید نقاط قوت بنیادی شما چیست و چگونه می توانید از آنها برای عملکرد بهتر در هر کسب و کاری استفاده کنید.

۱۴٫ “Mentally Strong People: The 13 Things They Avoid”

۱۴٫ “افراد ذهنی قوی: ۱۳ چیزهایی که از آن جلوگیری می کنند”

“افراد ذهنی قوی: ۱۳ موردی که از آن جلوگیری می کنید” یکی از محبوب ترین مقالات تجاری در اطراف است.

چرا؟

از آنجا که در این مقاله لیستی کاملاً دقیق توسط مددکار اجتماعی بالینی امی مورین ارائه شده است که اگر می خواهید یک رهبر بهتر باشید از چه چیزی جلوگیری کنید. شاید متوجه شوید که ، بدون دانستن آن ، وقت و انرژی زیادی را صرف افکار و اعمال می کنید که در طولانی مدت شما را عقب می اندازد – مانند اتلاف وقت برای تلاش برای جلوگیری از تغییر یا نگرانی از خوشحال کردن دیگران.

این یکی از بهترین مقالات کسب و کار برای مشخص کردن کارهایی است که شما انجام می دهید و هم شما و هم کار خود را باز می گرداند.

۱۵٫ “How to Demotivate Your Best Employees”

۱۵٫ “چگونه می توان بهترین کارمندان خود را بکار برد”

این مقاله مواردی را که فکر می کنید انگیزه بهترین کارکنان شما را برای بهتر بودن نشان می دهد ، برجسته می کند ، اما در واقع آنها را دلسرد می کند. در این مقاله به بررسی انجام شده در مورد مشوق های کارمندان در پنج تجارت  می پردازیم – و ممکن است شما از نتایج شگفت زده شوید.

۱۶٫ “Why Google Doesn’t Care About College Degrees”

۱۶٫ “چرا Google به مدرک دانشگاهی اهمیت نمی دهد”

این مقاله به شما این نگاه را می دهد که چگونه یکی از موفق ترین مشاغل جهان به استخدام کارمندان خود می رود. (اشاره: این مربوط به تخصص نیست. این مربوط به مهارت ، استعداد است.)

چین اشتاینر ، مدیر عامل شرکت کریدل می گوید: “مردم می خواهند بهترین ها را استخدام کنند ، اما تعیین این که چه کسی بهترین است باید بیش از یک کاغذ باشد. متقاضیان چه توانایی هایی دارند؟ جواب آن احتمالاً دیگر در یک دانشگاه وجود ندارد. ”

بنابراین اگه به دنبال بهترین ها هستید این یکی از بهترین مقالات کسب و کار است تا شما را به این فکر بیاندازد که چگونه می توانید بهترین استعداد را برای تجارت خود بدست آورید.

۱۷٫ “Managing the Family Business”

۱۷٫ “مدیریت مشاغل خانوادگی“

اگر شما صاحب یا جزئی از یک مشاغل خانوادگی هستید ، می دانید که چقدر می تواند پیچیده شود. بهترین صاحبان مشاغل می توانند زندگی شخصی و تجاری خود را از هم جدا نگه دارند ، اما وقتی این دو به طور ذاتی به هم متصل باشند ، مشکل پیدا می شود.

اگر به دنبال بهترین کالاهای تجاری به ویژه برای مشاغل خانوادگی هستید ، مستقیماً به مقاله  “مدیریت تجارت خانوادگی” بروید.

۱۸٫ “How Things Change”

۱۸٫ “چطور چیزها تغییر می کنند”

در حالی که ممکن است با دیدن این مورد در لیستی از بهترین مقالات تجاری شگفت زده شوید ، “چطور همه چیز تغییر می کند” برای هر کارآفرینی که احساس دلسردی می کند ۳۰ ثانیه ای ارزشمند است که می خواند.

۱۹٫ “The Psychological Price Of Entrepreneurship”

۱۹٫ “قیمت روانی کارآفرینی”

شروع یک کسب و کار می تواند  استرس ، نگرانی و ترس ناشی از فضای ایجاد شده  یا شکست کارآفرین بودن می تواند حتی شدیدتر باشد. کارآفرین و سرمایه گذار کومار آروا در مقاله خود با عنوان “قیمت روانشناختی کارآفرینی” در مورد تاثیر روانی که یک کارآفرین می تواندروان و سلامت روانی شخص داشته باشد توضیح می دهد.

۲۰٫  “۸ Mistakes First-Time Founders Make When Starting a Business”

۲۰٫ “۸ اشتباه بنیانگذاران هنگام شروع یک تجارت”

هنگامی که تازه کار را شروع کردید ، می توانید به راحتی در همان مشکلات بیفتید که بسیاری از کارآفرینان در آن قرار دارند. اما شاید با خواندن این مقاله، شما گرفتار نشوید.

میچ زوکلی ، مدیرعامل شرکت حقوقی شرکت اوریک ، و یک مشاور حقوقی و تجاری در مورد اشتباهاتی که می بیند کارآفرینان مرتکب می شوند ، نوشت. وی در مقاله ای برای مجله کارآفرین ، اشتباهاتی را که شامل رشد خیلی سریع و نادیده گرفتن توصیه های صحیح است ، شرح داد. مفتخریم که تا انتهای مقاله مدیریت کسب و کار همراه ما بودید و با انواع مدیریت کسب و کار آشنا شدید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهدرباره ماتماس با ما