دیتا اینتری

اگر صاحب فروشگاه اینترنتی هستید و یا پروژه ای در این زمینه برداشته اید  دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت بکارتان می آید. از چالش های اصلی یک کسب و کار می توان به وارد کردن اطلاعات اشاره کرد، که درواقع گامی در خصوص اضافه کردن داده ها، محتوا و وارد کردن محصول در فروشگاه یا برنامه مورد نظر شماست.

امروزه با همه گیر شدن اینترنت و آنلاین شدن کسب و کار ها، انتخاب متخصص وارد کردن اطلاعات به سایت بیشتر از قبل اهمیت دارد. ما در شرکت منیر سعی داریم بهترین خدمت را در این زمینه ارائه دهیم. 

ورود اطلاعات به سایت و یا نرم افزار هایی مثل اکسس، اکسل و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام را data entry می گویند. از data entry در واحد های مالی و حسابداری، قرار دادن محتوای سایت و برنامه ها و فایل های انبارگردانی نیز استفاده می شود. در این مقاله بر روی دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت تمرکز خواهیم کرد.

از دیتا اینتری برای انواع محتواهای صوتی، متنی و تصویری می توان استفاده کرد. همچنین پلتفرم ها و cms های متفاوتی شامل این پروسه می توانند باشند که در ادامه خواهید دید. زمینه های فعالیت در این حوزه نیز محدود نیست و می توان در زمینه های مختلفی مثل آرایشی، بهداشتی، داروخانه ای، ابزار آلات و… فعالیت کرد.

انواع محتوا در دیتا اینتری

دیتا اینتری

 

 

چند نمونه از پروژه های قابل اجرا data entry و و ثبت داده ها :

 

 

    خانهدرباره ماتماس با ما