طراحی نرم افزارهای کاربردی

در حال حاضر كسب و كار و تكنولوژي باهم آمیخته شده‌اند كه جدايي آن‌ها از یکدیگر امكان‌پذير نيست و درخواست براي خدمات تغییر كسب و كار بر پایه تكنولوژي با سرعت قابل توجهی در حال رشد است.

 همگام‌ و همراه بودن با تکنولوژی از پر اهمیت ترین نگرانی های سازمان‌های بزرگ و رو به رشد است.

تبدیل ایده ها به فناوری های آنلاین و تكنولوژي های جدید از هنر طراحان خلاق در کنار علم پیاده سازی نرم افزار است که برای بدست آوردن نتیجه مناسب و دلخواه باید مدام بروز بود و با دانش جدید آشنا شد.

طراحی نرم‌افزار فرآیندی است که به وسیله آن یک فرد، مشخصه ای از نرم‌افزار را طراحی می‌کند که هدف آن انجام دادن اهداف از قبل تعیین شده، با استفاده از مجموعه ای از اجزای اولیه است.

نرم‌افزارهای تحت وب نوعی خاص از نرم‌افزارها هستند که روش توسعه و طراحی آنها نسبت به نرم افزار تحت ویندوز پیشرفته و قویتر است، نرم‌افزار تحت ویندوز روی کامپیوتر ها و سیستم های کاربر نصب می‌شود، درحالی که نرم‌‌افزار تحت وب روی سرور کاربر قرار گرفته و کاربران با استفاده از مرورگرهای مختلف مانند (فایرفاکس، گوگل کروم، اکسپلورر و…) به آن دسترسی پیدا می‌کنند.

شرکت ها و برند های معتبر از اهمیت استفاده از فناوری های آنلاین مانند نرم افزار های تحت وب آگاهی دارند و همیشه بهترین ها را طلب می کنند.

شرکت منیر در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود با طراحی نرم افزارهای تحت وب و ویندوزی و همین طور طراحی وب سایت خلاقانه به کمک شما می آید تا کار و حرفه خود را با سرعت بیشتری به تکنولوژی نوین نزدیک نمایید.

توسعه و طراحی نرم افزارهای تحت وب نسبت به نرم افزارهای ویندوزی سریع‌تر و ساده‌تر بوده و با تمام دستگاه‌های مختلف مانند تبلت، موبایل، لپ تاپ و تلویزیون‌‌های هوشمند می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت.

از ویژگی‌های بارز نرم افزارهای تحت وب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

طراحی نرم افزارهای کاربردی

 

امروزه نرم افزارهای تحت وب زیادی در حوزه های مختلف اداری، حسابداری، انبارداری، عمرانی  و … توسط سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند .

فرآیند طراحی نرم افزار های تحت وب:

با توجه به قابلیت‌ و کاربرد های وب در همه جای دنیا بسیاری از نرم افزارهای ادارای که قبلا در زیرساخت ثابت طراحی می‌شدند، به عنوان نرم افزارهای تحت وب ارائه می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین منیر در تماس باشید.

فرایند طراحی نرم‌افزار به اینصورت است که به وسیله آن یک فرد، مشخصه ای از نرم‌افزار را طراحی می‌کند که هدف آن انجام دادن اهداف از قبل تعیین شده، با استفاده از مجموعه ای از اجزای اولیه است.
بله شرکت منیر با توجه به نوع نرم افزار پشتیبانی فنی نیز خواهد داشت.
برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های 6097 725 0915 یا 1089 247 0915 تماس بگیرید و با شرح نیاز خود از نرم افزار جواب سوالات خود را بیابید.

    خانهدرباره ماتماس با ما