سلام در این مقاله می خواهیم  لیستی از ۲۰ مقاله برتر کسب و کار ، مقاله های خبری کسب و کار و مقالاتی در مورد مدیریت تجارت برای کارآفرینان که مباحث مربوط به مدیریت کسب وکار است را در اختیار شما بگذاریم، در اینجا ده مقاله معرفی می شود و ادامه آن را در مقالات بعدی با شما به اشتراک می گذاریم.

این ۲۰ مقاله تجاری را، هر کارآفرینی باید بخواند.

 1. “۵۰ Signs You Might Be an Entrepreneur”
 1. “۵۰ نشانه که ممکن است شما کارآفرین باشید”

آیا این احساس را دارید که ممکن است کارآفرین باشید؟ در “۵۰ نشانه ممکن است شما یک کارآفرین باشید” ، منتشر شده در Entriersur.com ، جان رمپتون می تواند یک چیز یا بسیاری از مواردی را نشان دهد که شما را به عنوان یک مالک عالی در کسب و کار کوچک در اعماق داخلی وجودتان قرار می دهد.

کارآفرینان و صاحبان مشاغل از یک روحیه و انگیزه خاصی برخوردار هستند که همواره آنها را به جلو سوق می دهد. از این مقاله تجاری استفاده کنید تا بدانید که آیا خودتان خصوصیات یک کارآفرین را دارید یا خیر.

 1. “The iEconomy”

۲٫”اقتصادی”

اگر صاحب یک مشاغل کوچک در خط مقدم صنعت فناوری هستید ، “iEconomy” نیویورک تایمز یکی از بهترین مجموعه های مقالات تجاری برای خواندن است.

مقالات این مجموعه برنده جایزه پولیتزر از نزدیک به صنعت دائماً در حال تغییر فناوری پیشرفته نگاه می کنند. به عنوان یک کارآفرین در یک مشاغل روبرو با فناوری ، ممکن است دریابید که سری iEconomy چشم انداز منحصر به فردی در مورد چگونگی ادامه کار در صنعت فناوری دارد.

 1. “‘Don’t Take It Personally’ Is Terrible Work Advice”

۳٫ “آن را شخصی نگرید، مشاوره کار وحشتناکی است”

در این مقاله نقد و بررسی هاروارد ، دنكان كومبه توضیح می دهد كه چرا صاحبان مشاغل كوچك و كارمندان باید شخصاً كار را انجام دهند.این اثر نقد و بررسی هاروارد یکی از بهترین مقالات تجاری برای کارآفرینانی است که به دنبال مشاوره در مورد نحوه اشتغال کارکنان خود ، ایجاد یک تجارت موفق و افتخار در کار خود هستند.

 1. “Why You Hate Work”

۴٫ “چرا شما از کار متنفر هستید”

در “چرا شما از کار متنفر هستید” در نیویورک تایمز ، تونی شوارتز و کریستین پورات به این نکته می پردازند که نیاز به تحقق کارمند مدرن در حین کار در محل کار چیست.

اگر نمی دانید چگونه می توانید کارمندان خود را در محل کار خوشحال تر کنید ، این یکی از بهترین مقالات کسب و کار برای خواندن است.

یا اگر شما یکی از آن دسته از کارمندان ۹ تا ۵ هستید که از شغل شما متنفر هستند ، این ممکن است یکی از بهترین مقالات تجاری برای الهام بخشیدن به شما باشد تا حرفه خود را به دست خود بگرید.

 1. “Think You’re Too Old to Be an Entrepreneur? Think Again”

۵٫”فکر می کنید شما خیلی پیر تر از آن هستید که یک کار آفرین باشید؟ دوباره فکر کنید”

علیرغم آنچه که شما ممکن است از  “شبکه اجتماعی” آموخته باشید ، همه کارآفرینان یک مرد ۲۰ساله نیستند که دارای یک کلاه ایمنی است.

اگر به دنبال مقاله های تجاری هستید که به شما اطمینان دهد که شما خیلی جوان نیستید که بتوانید تجارت خود را شروع کنید ، پس این مقاله را مطالعه کنید. کارآفرینان در هر سنی هستند و از همه جنبه های زندگی وجود دارند ، و این مقاله شما را در این امر متقاعد می کند.

 1. “Meeting the Challenge of Disruptive Change”

۶٫”ملاقات با چالش تغییر و تحول”

“ملاقات با چالش تغییر و تحول” ، توسط دانشمند افسانه اقتصاد ، کلیتون کریستنسن و مشاور کسب و کار مایکل اووردورف ، یکی از بهترین مقالات کسب و کار برای کارآفرینان است که برای دستیابی به یک تغییر در تجارت خود به کمک نیاز دارند.

دردهای در حال رشد بخشی اجتناب ناپذیر از هر کسب و کار کوچک موفق است. این مقاله به صاحبان مشاغل کمک می کند تا تشخیص دهند که شرکتهایشان به شدت چه نیازی به تغییر یا چگونگی تغییری نیاز دارند.

 1. “What Makes a Leader?”

۷٫”چه باعث می شود که یک فرد رهبر یا مدیر می شود؟”

یکی دیگر از بهترین مقالات تجاری در بررسی بازرگانی دانشگاه هاروارد این است که”چه باعث می شود که یک فرد رهبر یا مدیر می شود؟”توسط دانیل گلمن.

شروع و رشد مشاغل شخصی شما یک چیز است. مدیریت و رهبری کارکنان خود پس از چند سال تجربه کار در زیر کمربند خود می تواند یک مجموعه مهارت کاملاً متفاوت باشد. اگر در مورد چگونگی رهبری مؤثرتر در تجارت کوچک خود به برخی توصیه ها نیاز دارید ، این مطالعه بسیار خوبی است.

 1. “The Top 5 Reasons Why ‘The Customer Is Always Right’ Is Wrong”

۸٫”پنج دلیل مهم که چرا همیشه حق با مشتری است”

الکساندر کجرولف در مقاله خود هافینگتون پست ، توضیح می دهد که چرا “مشتری همیشه درست است” نباید شعار شما به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک باشد. اگر در کارهای روزانه خود با مشتریان سر و کار دارید ، این مقاله تجاری سزاوار توجه شماست. نه تنها متوجه خواهید شد که چرا ممکن است با مشتریان خود رفتار نادرستی داشته باشید ، بلکه ممکن است متوجه شوید که در این راه کارمندانتان را بدتر می کنید.

 1. “Reclaim Your Creative Confidence”

۹٫”اعتماد به نفس خلاق خود را پس بگیرید”

در حالی که بسیاری از مقالات تجاری Harvard Business Review متناسب با جنبه های مدیریتی امور وجود دارد ، “اعتماد به نفس خلاق خود را بخواهید” در مورد توانمند سازی مهارت خلاقیت در همه است.

خلاقیت یک ویژگی مهم در یک رهبر تجاری است – بررسی اخیر IBM در مورد مدیران ارشد در سراسر جهان نشان می دهد که اینمهم ترینصفت در یک رهبر است. اما به عنوان یک صاحب مشاغل که در تلاش است تا یک شرکت موفق را اداره کند ، شما می توانید در حین کار با مشاغل خود ایده های خلاقانه و بزرگ را انجام دهید.

اما این خلاقیت و نوآوری است که مشاغل و صنایع را به جلو سوق می دهد. بنابراین اگر احساس می کنید باید به عنوان یک کارآفرین ، روح خلاقیت خود را دوباره جلب کنید ، “اعتماد به نفس خلاقیت خود را پس بگیرید” یکی از بهترین مقالات تجاری است که می توانید از طریق آن بخوانید.

 1. “Richard Branson to Young Entrepreneurs: ‘Just Do It’”

۱۰٫”ریچارد برانسون یک کار آفرین جوان: فقط این کار را انجام بده”

در مقاله شرکت اسکار ریموندو ، کارآفرین مشهور ریچارد برانسون توضیح می دهد که چرا کارآفرینان جوان نیاز به ریسک ذاتی شروع یک تجارت دارند.

شما می توانید سالها بر روی یک ایده بزرگ تجاری بنشینید ، وزن و جوانب مثبت و منفی برای شروع آن را رقم بزنید. اما به گفته برانسون ، زمانی مناسب است که شما فقط باید این کار را انجام دهید. اگر شکست بخورید چیز ارزشمندی را برای سرمایه گذاری بعدی خود کسب کرده اید.

پیام او کاملاً واضح بود: رود می رود ، اما شما باید این کار را انجام دهید. احساس ترس کنید ، اما به هر حال این کار را انجام دهید. “

اگر شما یک کارآفرینی هستید که اکنون تمایل به راه اندازی یک تجارت کوچک را برای مدتی دارید ، این یکی از بهترین مقالات تجاری برای کمک به شما در ساختن راه حل است.

ممنون از همراهی گرمتان در مقاله بعدی ده مقاله کاربردی دیگر را به شما معرفی خواهیم کرد.امیدواریم این مقالات باعث شود شما را در کسب و کارتان موفق کند.