در این مقاله می خواهیم انواع طراحی سایت و ویژگی های هر یک از آن ها را به شما معرفی کنیم.

۱- طراحی سایت کارخانه ها

صاحب هر کارخانه ای که باشید، نیاز به طراحی وب سایت کارخانه تان را دارید. زیرا با ورود اینترنت و رونق گرفتن بازاریابی اینترنتی. همه صنایع همواره در تلاش اند تا از طریق تبلیغات اینترنتی، حضور پر رنگی در جامعه داشته باشند. یکی از روش های پربازده تبلیغات، طراحی سایت برای کارخانه است. اگر کارخانه خود را به تازگی راه اندازی کرده باشید. طراحی وب سایت یک نیاز است تا از شما برند بسازد. و اگر کارخانه ای هستید که سال هاست فعالیت دارید، ورود به فضای مجازی مشتریان شما را افزایش می دهد.

مزایای طراحی سایت کارخانجات صنعتی

با تغییر الگوی زندگی افراد، پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک افراد تمام خریدهای خود را اینترنتی انجام دهند. این خود دلیل محکمی برای راه اندازی وب سایت کارخانه است. با طراحی سایت،  واسطه ها حذف می شوند و شما محصولات را مستقیم به مشتریان می رسانید. امکاناتی که می توان در وب سایت صنعتی ایجاد نمود.: پشتیبانی آنلاین، فروش آنلاین، معرفی و توضیحات محصولات، نمایش اطلاعات کارخانه و…است.

سئو و بهینه سازی سایت

چطور در صفحه اول گوگل باشیم؟ این سوال مهمی است که افرادی که سایت دارند می پرسند. طبق تحقیقات %۷۰ کاربران اینترنت روی نتایج صفحه اول گوگل کلیک می کنند و به صفحه دوم نگاه نمی کنند. برای رسیدن به بهترین جایگاه در گوگل، سایت خود را به متخصصین این امر بسپارید. برای سفارش طراحی وب سایت کارخانه صنعتی و مقرون به صرفه با طراح سایت تماس بگیرید.

۲- طراحی سایت شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی این است که مخاطب با زمینه فعالیت شما آشنا شود. شما در هر زمینه ای که مشغول فعالیت هستید می توانید سایت داشته باشید. آگاه سازی از برند یا برند مارکتینگ از بازدهی های ایجاد سایت حرفه ای است. کاربر با ورود به سایت، اطلاعاتی راجع به سابقه فعالیت و نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید را کسب می کند. مشتری با دسترسی آسان به سایت شما با برند و مفهوم شرکت شما آشنا می شود.

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

عدم طراحی سایت شرکت باعث می شود فرصت های زیادی را از دست بدهید. تبلیغات بر بستر وب با میلیون ها کاربر فرصت ویژه ای است که نباید از دست داد. هزینه این نوع تبلیغات بسیار کم اما بازدهی فراتر از حد تصور است. سایت شما ۲۴ ساعت شبانه روز فعال است و همواره مشغول جذب مشتری است. داشتن یک سایت بدون نیاز به اشغال مکان با هزینه سالیانه کم، محصولات شما را به فروش می رساند. رونق کسب و کار شما با یک وب سایت حرفه ای صورت می پذیرد.

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

قدم بعدی در طراحی سایت، سئو وب سایت شما است. بیشتر ورودی های سایت ها در ایران از طریق موتور جست و جو گوگل صورت می پذیرد. به همین علت برای این که سایت در رتبه های اول گوگل قرار گیرد تا کاربر سایت شما را ببیند. نیاز به اعمال دستورالعمل های خاص در سایت است. سئو باعث می شود کاربران زیادی به  سایت شما سرازیر شوند. و بدین گونه فروش شما افزایش پیدا کند. افزایش رتبه در گوگل یا همان بهینه سازی سایت جز مهمی از طراحی وب سایت محسوب می شود که نباید نادیده بگیرید.

۳- طراحی سایت حرفه ای

داشتن سایت استاندارد موجب برقراری ارتباط میان کارفرما و مشتری می شود. امنیت و سرعت لود سریع صفحات سایت، مهم ترین فاکتورهای طراحی سایت مدرن است. گرافیک حرفه ای و محتوای جذاب مهم ترین شاخص های طراحی وب هستند. استفاده از فونت مناسب و چیدمان صحیح المان ها در سایت، باعث حرفه ای تر شدن سایت می شود.

مزایای طراحی وب سایت حرفه ای

کاهش هزینه های سنگین اجاره و چاپ بروشورهای تبلیغاتی از مزایای طراحی وب حرفه ای است. به جای اجاره یک مکان، شما در اینترنت می توانید یک فضا را با هزینه کم اجاره کنید. طراحی وب سایت در برند مارکتینگ شما تاثیر زیادی دارد. بنابراین ظاهر زیبای سایت در اولویت است. چون بیانگر برند و هویت حرفه شما است. برای طراحی سایت حرفه ای با ما تماس بگیرید.