همان طور که در مقاله قبل گفته شد برای مدیریت کسب و کار، مطالعه این ۲۰ مقاله مطرح دنیا خالی از تاثیر نیست و به کسب ایده در کسب و کار کمک های زیادی می کند.

  1. “Why Should Anyone Be Led by You?”

“چرا باید کسی توسط شما رهبری شود؟”

“چرا باید کسی توسط شما رهبری شود؟” باعث می شود که شما به عنوان یک رهبر کسب وکار ، از نزدیک به مهارت های خود نگاه کنید.

این مقاله بازنگری در کسب و کار هاروارد چهار ویژگی از بهترین نوع صاحبان مشاغل را ارائه می دهد – و این خصوصیاتی هستند که احتمالاً قبلاً هرگز به آنها فکر نکرده اید. بنابراین اگر به دنبال مقاله های تجاری هستید که نه تنها به شما کمک می کنند قدمی به عقب بردارید و ببینید که چگونه شما به عنوان یک رهبر هستید بلکه گامهای ملموس نیز برای بهتر شدن در اختیار شما قرار می دهد ، این قطعه برای شما مناسب است.

  1. “۶ Toxic Behaviors That Push People Away: How to Recognize Them in Yourself and Change Them”

“۶ رفتار سمی که مردم را دور می کند: چگونه آنها را در خود تشخیص دهیم و آنها را تغییر دهیم”

آیا متوجه شده اید که بسیاری از کارمندانتان در کار شما دوام ندارند؟ یا شاید شما در پیدا کردن مشتریانی که با شما ادامه همکاری داشته باشند با مشکل مواجهه شوید؟

شما ممکن است یکی از رفتارهای غیرقابل تحمل را که کتی کاپروینو در “۶ رفتار سمی که مردم را تحت فشار قرار می دهد”داشته باشید. حال، چگونه آنها را در خود تشخیص دهیم و آنها را تغییر دهیم. ” در این مقاله ، خواهید آموخت که چرا کارکنان شما همیشه کنار می روند ، چه عادت هایی شرکای شما را دیوانه می کنند و چرا مشتریان نمی خواهند با شما همکاری کنند.

اما همه چیز بد نیست. اگر به مراحل بسیار مشخصی برای بهتر شدن نیاز دارید ، این یکی از بهترین مقالات تجاری است.

  1. “Managing Oneself”

“مدیریت خود”

“مدیریت خود” پیتر دراکر کلاسیک نقد و بررسی هاروارد است.

این مقاله که برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ منتشر شد ، به ما می آموزد که چه معنایی داریم و خودمان را چگونه توسعه داده و خود را در بهترین موقعیت ها قرار دهیم – نه فقط برای شما ، بلکه برای همه. چگونه می توانید بیشترین سهم ممکن را در تجارت ، سازمان خود یا جامعه خود داشته باشید؟ این مقاله شما را به این مسئله نزدیک تر می کند که بفهمید نقاط قوت بنیادی شما چیست و چگونه می توانید از آنها برای عملکرد بهتر در هر کسب و کاری استفاده کنید.

  1. “Mentally Strong People: The 13 Things They Avoid”

“افراد ذهنی قوی: ۱۳ چیزهایی که از آن جلوگیری می کنند”

“افراد ذهنی قوی: ۱۳ موردی که از آن جلوگیری می کنید” یکی از محبوب ترین مقالات تجاری در اطراف است.

چرا؟

از آنجا که در این مقاله لیستی کاملاً دقیق توسط مددکار اجتماعی بالینی امی مورین ارائه شده است که اگر می خواهید یک رهبر بهتر باشید از چه چیزی جلوگیری کنید. شاید متوجه شوید که ، بدون دانستن آن ، وقت و انرژی زیادی را صرف افکار و اعمال می کنید که در طولانی مدت شما را عقب می اندازد – مانند اتلاف وقت برای تلاش برای جلوگیری از تغییر یا نگرانی از خوشحال کردن دیگران.

این یکی از بهترین مقالات کسب و کار برای مشخص کردن کارهایی است که شما انجام می دهید و هم شما و هم کار خود را باز می گرداند.

  1. “How to Demotivate Your Best Employees”

“چگونه می توان بهترین کارمندان خود را بکار برد”

این مقاله مواردی را که فکر می کنید انگیزه بهترین کارکنان شما را برای بهتر بودن نشان می دهد ، برجسته می کند ، اما در واقع آنها را دلسرد می کند. در این مقاله به بررسی انجام شده در مورد مشوق های کارمندان در پنج تجارت  می پردازیم – و ممکن است شما از نتایج شگفت زده شوید.

  1. “Why Google Doesn’t Care About College Degrees”

“چرا Google به مدرک دانشگاهی اهمیت نمی دهد”

این مقاله به شما این نگاه را می دهد که چگونه یکی از موفق ترین مشاغل جهان به استخدام کارمندان خود می رود. (اشاره: این مربوط به تخصص نیست. این مربوط به مهارت ، استعداد است.)

چین اشتاینر ، مدیر عامل شرکت کریدل می گوید: “مردم می خواهند بهترین ها را استخدام کنند ، اما تعیین این که چه کسی بهترین است باید بیش از یک کاغذ باشد. متقاضیان چه توانایی هایی دارند؟ جواب آن احتمالاً دیگر در یک دانشگاه وجود ندارد. ”

بنابراین اگه به دنبال بهترین ها هستید این یکی از بهترین مقالات کسب و کار است تا شما را به این فکر بیاندازد که چگونه می توانید بهترین استعداد را برای تجارت خود بدست آورید.

  1. “Managing the Family Business”

“مدیریت مشاغل خانوادگی

اگر شما صاحب یا جزئی از یک مشاغل خانوادگی هستید ، می دانید که چقدر می تواند پیچیده شود. بهترین صاحبان مشاغل می توانند زندگی شخصی و تجاری خود را از هم جدا نگه دارند ، اما وقتی این دو به طور ذاتی به هم متصل باشند ، مشکل پیدا می شود.

اگر به دنبال بهترین کالاهای تجاری به ویژه برای مشاغل خانوادگی هستید ، مستقیماً به مقاله  “مدیریت تجارت خانوادگی” بروید.

  1. “How Things Change”

“چطور چیزها تغییر می کنند”

در حالی که ممکن است با دیدن این مورد در لیستی از بهترین مقالات تجاری شگفت زده شوید ، “چطور همه چیز تغییر می کند” برای هر کارآفرینی که احساس دلسردی می کند ۳۰ ثانیه ای ارزشمند است که می خواند.

۱۹٫“The Psychological Price Of Entrepreneurship”

“قیمت روانی کارآفرینی”

شروع یک کسب و کار می تواند  استرس ، نگرانی و ترس ناشی از فضای ایجاد شده  یا شکست کارآفرین بودن می تواند حتی شدیدتر باشد. کارآفرین و سرمایه گذار کومار آروا در مقاله خود با عنوان “قیمت روانشناختی کارآفرینی” در مورد تاثیر روانی که یک کارآفرین می تواندروان و سلامت روانی شخص داشته باشد توضیح می دهد.

۲۰٫ “۸ Mistakes First-Time Founders Make When Starting a Business”

“۸ اشتباه بنیانگذاران هنگام شروع یک تجارت”

هنگامی که تازه کار را شروع کردید ، می توانید به راحتی در همان مشکلات بیفتید که بسیاری از کارآفرینان در آن قرار دارند. اما شاید با این مقاله ، شما گرفتار نخواهید شد.

میچ زوکلی ، مدیرعامل شرکت حقوقی شرکت اوریک ، و یک مشاور حقوقی و تجاری در مورد اشتباهاتی که می بیند کارآفرینان مرتکب می شوند ، نوشت. وی در مقاله ای برای مجله کارآفرین ، اشتباهاتی را که شامل رشد خیلی سریع و نادیده گرفتن توصیه های صحیح است ، شرح داد.